banner461
banner195

“Çekilin Yoldan Malkoçoğlu Turgay Çetin Geliyor”

Nevşehir gerek Kamu-Sen İl Temsilciliğini görevini, hem de Türk Sağlık-Sen Şube Başkanlığı görevini sürdüren Turgay Çetin, sendikalarda yetki sürecinin yaklaşması nedeniyle yoğunlaşan üye çalışmalarından fırsat bulup kendisini at üzerinde Vadi gezisine saldı.

 “Çekilin Yoldan Malkoçoğlu Turgay Çetin Geliyor”
14 Nisan 2014 Pazartesi 22:32

banner143
banner134

 “Çekilin Yoldan Malkoçoğlu Turgay Çetin Geliyor”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir gerek Kamu-Sen İl Temsilciliğini görevini, hem de Türk Sağlık-Sen Şube Başkanlığı görevini sürdüren Turgay Çetin, sendikalarda yetki sürecinin yaklaşması nedeniyle yoğunlaşan üye çalışmalarından fırsat bulup kendisini at üzerinde Vadi gezisine saldı.

Önümüzdeki ay sonuçlanacak olan sendikaların yetki sürecinde Türk Sağlık-Sen’in Devlet Hastanesinin ardından tüm il genelinde de yetkili sağlık sendikası olabilmesi için yoğun bir çalışma içerisinde olan Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin’e atlı vadi gezisinde eşlik edenler “Çekilin Yoldan Malkoçoğlu” geliyor demekten alamadı.

Türk Sağlık-Sen üyelerinin ve yöneticilerinin ilgi gösterdiği vadi gezisinde atlı tura çıkan Çetin ve beraberindekiler arasında Başkan Turgay Çetin’in ustaca at binişi dikkatlerden kaçmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mahir - 4 yıl önce
yahşi batının vahşi kovboyu turgay başganım artist gibin adamsın
Avatar
ALİ ANRIÇ - 4 yıl önce
reklam kokan bir haberrr