banner461
banner195

Çetin’den Yeni Sendikalı Olmayı Düşünenlere Çağrı

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, sağlık sektöründe hizmet veren ve ilk kez sendikalı olmayı düşünen çalışanları Türk Sağlık-Sen Çatısına davet etti.

 Çetin’den Yeni Sendikalı Olmayı Düşünenlere Çağrı
15 Nisan 2015 Çarşamba 16:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, sağlık sektöründe hizmet veren ve ilk kez sendikalı olmayı düşünen çalışanları Türk Sağlık-Sen Çatısına davet etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, “Sağlık çalışanlarımızı yakından ilgilendiren ve 15 Mayıs 2015 tarihine kadar sürecek olan sağlık çalışanlarımızın sendika üyesi olma haklarını Kamu-Sen’e bağlı Türk Sağlık-Sen için kullanmalarını istiyoruz. Sağlık çalışanlarımızın hak ve menfaatlerini her dönem koruyan ve sağlık çalışanlarımızın hayatlarının her alanında yanlarında olan sağlık çalışanlarımızın Türk Sağlık-Sen çatısı altında birleşmeleri bizleri de güçlü kılacaktır. Sağlık çalışanı olup ilk kez sendikalı olmayı düşünen tüm çalışanlarımızı Türk Sağlık-Sen’e davet ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.