banner461
banner195

CHP'nin Nevşehirli başkanından engelli personele tokat!

Kartal'ın CHP'li Belediye Başkanı Altınok Öz'ün Dünya Engelliler Günü'nde Engelliler Birim Sorumlusu'na tokat atması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı... İşte Dünya Engelliler Günü'nde CHP'li başkandan engelli personele tokat...!

CHP'nin Nevşehirli başkanından engelli personele tokat!
04 Aralık 2014 Perşembe 21:31

banner143
banner134
Dün Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı bir Dünya Engelliler Günü etkinliğinde "zihinsel engelli" kelimesini hakaret olarak kullanması basında geniş yer almıştı. Kılıçdaroğlu'nun bu saygısızlığının partili başka isimler tarafından da yaptığı ortaya çıktı.


CHP'Lİ BAŞKAN'DAN HADDİNİ AŞAN ŞAKA


Dün Kartal'da gerçekleşen Dünya Engelliler Günü Şenliği'nde CHP'li Belediye Başkanı Altınok Öz, onlarca engelli ve ailesinin gözleri önünde haddini aşan bir şaka yaptı. Öz'ün bu saygısızlığı kameralara da yansıdı.


Görüntülerde sahnede sunuculuk yapan görme engelli vatandaşın "Sevgili mahalle muhtarlarımız da burada. Sefa getirdiniz muhtarlarımız" dediği sırada Başkan Öz kürsünün arkasına geçip etrafındakilere 'susun' işareti yapıyor.

GÖRME ENGELLİ VATANDAŞIN ENSESİNE TOKAT

Altınok Öz ardından görme engelli vatandaşın ensesine bir tokat atıyor. Ensesine gelen darbeyle şaşıran engelli vatandaş etrafında dönerek tokatın nereden geldiğini anlamaya çalışıyor.

Kürsüye sırtını dönen görme engelli vatandaş yanındaki bir kadının elini tutuyor. Başkan Öz, bununla da yetinmeyerek görevli kadına eliyle 'sus' işareti yaparak bu kez engelli vatandaşın yüzüne bir tokat daha atıyor. Sonrada hiçbir şey olmamış gibi engelli vatandaş ile öpüşerek kürsüyü terk ediyor. Belkide şaka belkide samimiyet ama 3 Aralık Engelililer Gününe bu manzara hiç yakışmadı hele hele Nevşehirli birisine...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
polat - 4 yıl önce
Bunlar birde iktidara gelirse (allah korusun) siz ozaman görün tokadı
Avatar
apokrifal - 4 yıl önce
işte chp. adı halk partisi olup da insanları aşağılayan, ideolojisi sol cenap olup da oylarını zenginlerden alan bir çelişkiler partisi. asıl tokadı millet size sandıkta atıyor ve yine atacak.
Avatar
engelsiz engelli - 4 yıl önce
görbirden erol abi konuyla ilgili bir basın açıklaması yapmasını bekliyoruz..
Avatar
apokrifal - 4 yıl önce
hep merak etmişimdir,bu chp'nin bu kadar şakacı, ağaçları çok seven, kul hakkı yemeyen, dine saygılı,demokratik...vb erdemli özelliklere sahip yöneticileri, vekilleri, belediye reisleri olmasına rağmen neden bu millet bu partiye güvenmiyor. çok üzülüyorum bu partiye, zavallılar:))
Avatar
Gulsehirli - 4 yıl önce
hemen Adam'ı astınız sizde... Öncelikle şaka yaptığı engelli kardeşimizin bu olayla ilgili açıklamasını izleyin sonra sallayın , hak yemeyin. Altınok bey engelliye bazıları gibi acımaz ,küçümsemez ve onlara normal insan gibi şaka yapar takılır. Gülşehir e yaptığı yatırımlar ve Kartal belediyesinde çalıştırdığı yüksek mevki de 80 Nevşehirli bunun en ufak örneğidir. AKP gibi engellileri garibanı kullanıp ağlayıp sızlayıp oy devsirmez. AKP kartalda avanosta olduğu gibi az farkla kaybetti. Tayyip bey gecen seçimde Nevşehir'e gelmedi ama kartala 2 defa gitti. Acısı çok büyük yani AKP nin. Böyle haberlerle Kartal'ı alamazsın kul hakkı yiyen AKP.
Avatar
Sosyal demokrat - 4 yıl önce @apokrifal
arkadaşım özürlümüsün sen. burjuva partisi akp dir. hangi zengin chp ye oy veriyor. chp li zengin mi var? laf söyleyecem diye şeyini çıkarmayın. bu kadar aptal olduğunuzu göstermeyin.