banner461
banner195

Çiftçi’den Şehitlere Başsağlığı

Nevşehir Vatan Şehit ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, İzmir’de askeri tersane’de meydana gelen kaza sonucunda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetlerine mensup Şehit askerlere rahmet ve aileleri ve yakınlarına başsağlığı temennisinde bulundu.

Çiftçi’den Şehitlere Başsağlığı
26 Aralık 2013 Perşembe 10:19

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA)  Nevşehir Vatan Şehit ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, İzmir’de askeri tersane’de meydana gelen kaza sonucunda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetlerine mensup Şehit askerlere rahmet ve aileleri ve yakınlarına başsağlığı temennisinde bulundu.

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, “İzmir Tersanesi'nde meydana gelen römorkör kazasında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 10 personelinin şehit olması nedeniyle büyük ve derin bir üzüntü yaşadık. Yaşanan kazada hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan Rahmet, başta gözü yaşlı aileleri olmak üzere yakınlarına başsağlığı dilerim” açıklamasında bulundu.

Yaşanan kazanın devletin ilgi birimlerince araştırılarak bu elim kazanın nedenlerinin kamuoyu ile paylaşılması beklediklerini de belirten Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, “Hiçbir Vatan Evladının bu tür bir kazada hayatını kaybetmesini arzu etmiyoruz. Bu nedenle kazayla ilgili bir ihmal varsa eğer devletin ilgi kurumlarının bu konuda titiz bir araştırma sonucunda kamuoyunu da aydınlatmasını sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bu başkanın aklına gelmişmi şehitler
Avatar
kapdokyalı - 4 yıl önce
bu adamın hala yuzu varmıda sehıt ve gazıler hakkında konusabılıyor hersey menfeatcı ve akpnın yalakası bundan sehıt ve gazı dernegınden baskanı olamaz ve soz etme hkkınıa sahıp degıldır
Avatar
Ramazan çiftci - 4 yıl önce
Kimse beni getirmedi seçilerek geldim benden önce bu dernekte neler olduysa onu araştırın alçaklık yApmayın şuanda 30 şehit ailesi ve gazi işe başlayacak Buda ak parti sayesinde oldu önceden de 24 aile ikinci iş hakkından yararlandı maaşlarına yüzde 25 zam ak parti yaptı 36 çocuk okutuluyor siz şehit aileleri ve Gazi'ler için ne yaptınız ayıp
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
ak partiye yakın görünür her işini gördürür.nazik bir yerin dernek başkanlığına getirildi.kimsede üstüne gidemiyor.bu zatı muhteremde bununda farkında zaten.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bu yeşil vadideki evi nasıl aldın sayın başkan onuda anlat malülüm diyorsun malül aylığı alıyorsun bunun dışında tokiden falan bir gelir elde ediyormusun ???