banner461
banner195

Çifte Oda Başkanı Yeniden Aday

Nevşehir ili genelinde çifte oda başkanlığına sahip tek isim olan Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Mustafa Sarı yeniden göreve aday.

Çifte Oda Başkanı Yeniden Aday
06 Ocak 2014 Pazartesi 10:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir ili genelinde çifte oda başkanlığına sahip tek isim olan Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Mustafa Sarı yeniden göreve aday.

Geçtiğimiz yıl, Derinkuyu ilçesi halkının talepleri üzerine hatırlanacağı üzere İlçede özellikle trafik tescil işlerinin yapılabilmesi için Milletvekillerinin de yoğun gayretleriyle Derinkuyu ilçesine Şoförler ve Otomobilciler odası kurulmuştu.

Derinkuyu ilçesinde daha önce var olan esnaf ve sanatkarlar odası ile birleştirilen yeni oda ile birlikte esnaf ve sanatkarlar odası başkanlığını yürüten Mustafa Sarı, Türkiye’de eşine az rastlanır bir şekilde iki odanın başkanlığını da o günden bu yana yürütüyordu.

15 Şubat 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar – Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına yeniden aday olacağını açıklayan Mustafa Sarı seçim çalışmalarını da sürdürüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.