banner461
banner195

Çocuklu Ailelere Büyük Kolaylık

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanlığı pazaryerinde özellikle çocuklu ailelerin rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri bir yeniliğe imza attı.

Çocuklu Ailelere Büyük Kolaylık
07 Ekim 2013 Pazartesi 12:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanlığı pazaryerinde özellikle çocuklu ailelerin rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri bir yeniliğe imza attı.

Süpermarketlerdeki alış veriş kolaylığını Vatandaşa tanıyan ve Pazar yerinde alışveriş aracı sayısının geçtiğimiz günlerde 250’ ye çıkaran Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar odası başkanlığı bu kez de yanlarında çocukları ile pazaryerine alışveriş için gelen ailelere büyük bir kolaylık sağladı.

Küçük çocukları ile alışveriş yaparken çocuklarının da yanlarında bulunmasını isteyen ailelere yönelik hizmete sunulan 100 adet modern çocuk alışveriş araçları vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak.

Oda Başkanı Osman Güneri, söz konusu çocuklu alışveriş araçlarının vatandaşlardan gelen talepler üzerine hizmete konulduğunu, pazaryerine alışveriş için vatandaşın rahat bir şekilde alışverişlerini yapabilmelerine yönelik bundan sonraki süreçte de bu tür uygulamaların devam edeceğini belirtti.

Güneri, “Bu tür yeni hizmetlerimizle amacımız vatandaşlarımızın rahat bir şekilde alışverişlerini yapmaları. Bütün çalışmalarımızda olduğu gibi bu hizmetimizin verilmesinde de katkı sağlayan Nevşehir belediyemize teşekkür ederiz” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.