banner461
banner195

“Cumhuriyet Gazetesi Hangi Devletlere Hizmet Ediyor?”

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Cumhuriyet Gazetesinin Charlie Hebdo dergisinden bazı karikatürleri yayınlamasına tepki gösterdi.

 “Cumhuriyet Gazetesi Hangi Devletlere Hizmet Ediyor?”
15 Ocak 2015 Perşembe 17:02

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Cumhuriyet Gazetesinin Charlie Hebdo dergisinden bazı karikatürleri yayınlamasına tepki gösterdi.

Mutlu, "Paris'teki terör saldırısının ardından devlet adamlarının da katılımıyla düzenlenen yürüyüşün, "katliamların ırkı, dini, rengi olduğunu ve Müslüman ülkelerdeki kıyımlara hiçbir zaman tepki verilmeyeceğini açıkça gösterdiğini" söyledi.

Cumhuriyet gazetesi'nin de dergiden bazı karikatürleri yayınladığını dile getiren Mutlu, "Elbette Türkiye'deki tüm basın kuruluşları özgürdür ancak yapılan yayınlar millete hizmet yönünde olmalıdır. Cumhuriyet gazetesi bu yayınıyla hangi devletlere hizmet etmektedir" ifadesini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ben nevşehir - 3 yıl önce
şu dernek başkanları asli görevlerini unutup da siyasete bulaşmasalar olmaz mı.. dernekçilik bütün üyelerin haklarını tarafsız korumaktan geçer.. şahsi görüşleri içinde sivil toplum örgütlerinin arkasına sığınmadan görüş bildirsinler.. yada başkanlıklarından istifa edip siyaset yapsınlar.. işte o zaman şov yapmıyo denir..
Avatar
türkiyeli - 3 yıl önce
helal olsun başkanım açıklamandan dolayı binlerce kere teşekür milletin görüşünü dile getirdin açıklaman belliki içimizdeki fransızlara batmış onların ne mal olduğunu millet biliyor siz dernek olarak görevinizi yapıyorsunuz rabbim yardımcınız olsun
Avatar
ben nevşehir demek ne oluyo.... - 3 yıl önce @ben nevşehir
hayırdır karnınmı ağrıdı..çıkmış müslümanın yanındayız demiş...fikrini dile getirmiş...senin niye karnın ağrıyo..sen nevşehirlimisin hakkaatten..