banner461

Derinkuyu Ocak Başkanı değişti

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz takdiri ve emirleri doğrultusunda Ülkü Ocakları Derinkuyu İlçe Başkanlığında bayrak değişimi oldu.

banner503
Derinkuyu Ocak Başkanı değişti
12 Ekim 2018 Cuma 11:06

banner143
banner134

Eski Başkan Hüseyin Uzun, bayrağı Onur Karataş’a devretti. Derinkuyu Ocak binasının tıklım tıklım dolu olduğu devir teslim töreninde, yeni başkan Onur Karataş bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerim'i öperek bu kutlu görevi devraldı.

Devir törenin ardından konuşma yapan Eski Başkan Hüseyin Uzun, Derinkuyu Ülkü Ocakları İşçi başkanlığını Onur Başkanımıza devretmiş bulunmaktayım. Başkanlığı devrettim diye asla ve asla davamız için çalışmamazlık yapmayacağız. Yine omuz omuza mücadelelerimiz devam edecektir. Bana çalışmalarım boyunca destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Yeni Başkan Onur Karataş ise, kendisine bu görevi layık gören değerli büyüklerine teşekkür ederek, Derinkuyu’da şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker’de ”Onur Karataş başkanımızın çıktığı bu yolda kendisine muvaffakiyet ve başarı dileriz. Allah yar ve yardımcısı olsun. Hüseyin Uzun kardeşimize de göstermiş olduğu gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eder, hayatında başarılar dileriz.” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.