banner461
banner195

Derinkuyu'da AK Yatırımlar Devam Ediyor

Derinkuyu Ak Parti İlce Başkanı Halil AKSÜT, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Yılmaz Ceylan’i makamında ziyaret etti.

Derinkuyu'da AK Yatırımlar Devam Ediyor
30 Kasım 2013 Cumartesi 18:31

banner143
banner134
Derinkuyu Ak Parti İlce Başkanı Halil AKSÜT, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Yılmaz Ceylan’i makamında ziyaret etti. Halen yapımı devam eden İmam Hatip Ortaokulunun inşaatını yerinde görmek isteyen AKSÜT, inşaat alanına giderek incelemelerde bulundu. İnşaat halindeki okul binası hakkında bilgiler ve şu açıklamalarda bulundu:

4650 m2 arsa üzerine 750 m2 oturum alanına sahip okul inşaatı bodrum ve teras dahil 6 kat ve 24 derslik  olup yemekhanesi, konferans salonu içinde olan bu kompleks okulun 1.350.000 TL’lik arsası hayırsever Derinkuyulu iş adamımız Sayın Mehmet EKMEKÇİ tarafından karşılanmıştır. Öncelikle bu projede emeği gecen Millî Eğitim Bakanlığımıza, Derinkuyu’dan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Milletvekillerimiz Sayın  A. Erdal  FERALAN, Sayın Murat GÖKTÜRK ve Sayın Ebubekir GİZLİGİDER’e fedakârca çalışmalarından dolayı değerli Kaymakamımız Sayın Mithat Can KUTLUCA’ya ve cömert iş adamı Sayın Mehmet  Ekmekçi Beyefendiye Derinkuyu halkımız adına  sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunarız.  İnşallah yakın zamanda inşaatı bitip, eğitim-öğretime açılacak olan okulumuz Derinkuyumuz için ülkemiz için hayırlı, verimli, çalışkan bireyler yetiştirecektir. Yeni nesillerimiz, ülkemizin yeni çehresi, emanetlerimiz bu güzel okulumuzda yetişecektir.  Derinkuyumuz ve ülkemiz için hayırlı olsun. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Âlimi - 4 yıl önce
Çok şükür. Memleketimin her köşesinde yatırımlar devam ediyor. Soyutlamaya gerek yok.