banner461
banner195

Derinkuyu'da TOKİ Başvuruları 31 Mart’ta Son Bulacak

Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde yapılması planlanan TOKİ konutları için müracaatların 31 Mart 2015 tarihinde son bulacağı bildirildi.

Derinkuyu'da TOKİ Başvuruları 31 Mart’ta Son Bulacak
19 Mart 2015 Perşembe 23:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde yapılması planlanan TOKİ konutları için müracaatların 31 Mart 2015 tarihinde son bulacağı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Derinkuyu belediye başkanı Ahmet Balcı, TOKİ konutlarından ev sahibi olmak isteyenlerin son günü beklemeden gerekli müracaatta bulunmaları çağrısında bulundu.

Başkan Balcı “TOKİ’nin ilçemize gelmesi için 6 ay uğraş verdik ve TOKİ’nin gelmesini sağladık. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız 31 Mart 2015 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor. Halkımızın duyarlı davranıp müracaat etmelerini bekliyoruz. Bu fırsatı kaçırmamalılar. TOKİ’nin ilçemize gelmesiyle birlikte ilçemiz hem ekonomik gelişmesine hem de güzelleşmesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Maddi durumu yerinde olan vatandaşlarımızın TOKİ’den ev sahibi olmalarını istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Merhaba - 3 yıl önce
Küfür ettiğiniz hükümet size ev yapıyo
Avatar
ak partili - 3 yıl önce
Bir Derinkuyu lu olarak bu ilçeye hizmet yapmayın ey vekiller
Avatar
taner - 3 yıl önce
Senmi gelmesini sağkadın yok ya hükümete bi teşekkür edemiyon
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Hükümeti yerden yere vur biz Toki yap diye ağla bu chp ve mhp li başkanlar.
Avatar
ak parti - 3 yıl önce @ak partili
derinkuyuya hizmet istemeyen sen akp lisin belli vatanını seven zaten böle yorum yazmaz.memleket sevgisini öğren sonra yorum yaz burdan.
Avatar
derinkuyu - 3 yıl önce
Belediye baskani olabilmek icin belirli bir kultur seviyesin den gecmesi gerekiyor. bir derinkuyu lu olarak derinkuyu halkinin at gozluklu siyasetin den bir yere gelecegini sanmiyorum cevre illerde 2

-3 cu tokiler kuruldu. Derinkuyu da hastaneyi bile devlet kendisi yaptirdi
Avatar
garip50 - 3 yıl önce
devlet sankı akp nın devletı hukumet vardıda dernkuyuya 1999 2009 a akadar nıye yapılmadı ak partılı sahıss senın skntın nekı derınkuyudan hızmet yapmayın dıyor
Avatar
derınkuyuluu - 3 yıl önce
hukumet m ev yapıyor sen cahıl cahıl konusmaktan baska bıse bılmıyon yorum yazan arkadass cebınde parası olan yazılabılır oda bayagı parası olması gerek bak hukumtınz maksat evsızlere ev yapmak ama odeme planını gorunce mıllıtı nasıl duduklkerız pesındeler