banner461
banner195

Düzgün'den Ünver'e Hayırlı Olsun Ziyaret

Nevşehir Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, beraberindeki çok sayıda yönetim kurulu üyesi ve üye ile geçtiğimiz hafta içerisinde yeniden Belediye Başkanlığı seçimleri için aday adaylığı başvurusunda bulunan Belediye Başkanı Hasan Ünver’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Düzgün'den Ünver'e Hayırlı Olsun Ziyaret
28 Ekim 2013 Pazartesi 13:00

banner143
banner134

 Nevşehir Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün başkanlığındaki oda yöneticileri ve çok sayıda üye, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Nevşehir Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yeniden Belediye Başkanlığı için aday adayı olmasından büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek,yapılacak seçimlerin öncelikle Nevşehir’e ve tüm ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de, şehrin en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan Nevşehir Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası  başkan ve yöneticilerini makamında görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirerek, insan odaklı bir hizmet anlayışı başkanlığı döneminde şehir geneline tesis etmeye özel bir önem verdiğini belirtti. Belediyenin ilk etapta para kazanan değil, hizmet üretimi yaptıktan sonra gelir sağlamayı ana hedef olarak değerlendirdiklerinin altını çizen Ünver; “Halkımızın beklentilerine uygun niteliklerde hizmet üretiyoruz. Bu sadece belediye edğil,devletin diğer kademelerinde de böylle.Çünkü halka hizmet etmeden onlardan bir gelir beklentisi içerisine giremezsiniz. 9.5 yılı aşkın bir süreden beri bu hedefler doğrultusunda çalışıyoruz.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şofor esnafı - 4 yıl önce
oda baskanı mustafa efendı önce onu oraya getırenlerle mutlu olmayı anlatsın daha sonra beledıye baskanını adaylıgına mutlu olsun
Avatar
r.k - 4 yıl önce
yakıştıramıyom sana sayın düzgün bu hareketleri:((değerli bi insansın ama bukadar koltuk sevdalısı uğruna davandan vazgeçeceğini düşünmemiştik..
Avatar
Abuzettin - 4 yıl önce
Mustafa efendi boşa takla atmayı bırak hasan başkanla seninde gidci oldugun anlaşıldı
Avatar
murat aşar - 4 yıl önce
gerçek yüzünü dosta düşmana gösteren mustafa yı tanımış olduk
Avatar
50*50 - 4 yıl önce
ya bu odalar esnaflar şirketler stk lar hasan ünveri destekliyor da ticaret odası seçimlerinde neden hezimete uğradılar
Avatar
pal güvercin - 4 yıl önce
arkadaş herkes pal güvercin olmuş, birde taklacılıkta usta olmuş bence mustafa nezaket ziyareti yapmıştır. yoksa yanıda yönüde belli adamdır.
Avatar
soför - 4 yıl önce
odayı oda yapan şoforler sayip cıkan düzgün başkan bizler menmunuz sonuna kadar yanındayız helal sana
Avatar
servisciler - 4 yıl önce
bizim icin calışan kosan başkan tabi önümüze düşüp belediyede gidilecek kurumlarada gidilecek sen işine bak teşekküller