banner461
banner195

Efsane Geri Dönüyor

30 Mart Yerel Seçimleri Nevşehir’de mahallelerin yerel yönetimlerle köprüsü olacak mahalle muhtarlarının da belirlendiği önemli bir seçim olacak.

Efsane Geri Dönüyor
10 Şubat 2014 Pazartesi 09:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart Yerel Seçimleri Nevşehir’de mahallelerin yerel yönetimlerle köprüsü olacak mahalle muhtarlarının da belirlendiği önemli bir seçim olacak.

Nevşehir’in en fazla nüfusunu barındıran mahallelerinden biri olan Esentepe mahallesinde de yerel seçim heyecanı yaşanıyor.

1999 – 2009 Yılları arasında iki dönem Esentepe Mahallesi Muhtarlığı görevinde bulunan, 10 yıl süreyle Esentepe mahallesine önemli hizmetler kazandıran Halit Yüncü, yeni dönemde Esentepe halkının tamamının oylarına talip.

10 bina yakın nüfusu ve 4 bini aşkın seçmeni ile Nevşehir’in yerel seçimlerde gözlerin üzerinde olacağı yerleşim alanlarından biri olacak Esentepe Mahallesine daha iyi hizmetler kazandırmak amacıyla yeniden bu göreve talip olduğunu söyleyen Halit Yüncü, gelecek nesillere örnek bir mahalle bırakmak hedefinde olduklarını dile getirdi.

Yüncü, “Yolları Yapılmış Kaymak Gibi, Lambaları Işıl Işıl Yanmış Sokaklar. Park Ve Bahçelerinde Çiçekler Aşmış. İnsanların Güvenle Sokaklarında Gezebildiği. Sularının Şırıl Şırıl Aktığı. Okullarında Eğitim Kalitesinin Fışkırdığı. Camilerinin Bakımlı Ve Pırıl Pırıl Olan. Sosyal Etkinliklerin Yapıldığı. İnsanlarında Sevgi Saçan Çocuklarında Saygı Kokan, Süper Örnek Bir Esentepe’ye Var mısınız?. Bizim Muhtarlığımız Sadece Mühür Basmaktan İbaret Değildir. Geçmişte Olduğu Gibi Mahallenin Tüm Sorunlarına Vakıf, Tüm İhtiyaç Ve Eksikliklerini Gideren Hizmet Anlayışımızla Birlikte Gelecek Nesillere Örnek Bir Mahalle Bırakmak Hedefimiz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akif şener - 4 yıl önce
bence bu iş çok uzadı halit bey yanlış yoldalar insanların üstüne sürekli bi karalama kanpanyası yapıyo bu şekilde kul razı olsa allah razı olmaz yalanla dolanla bu işler olmazz. bence bu lafımı yalana atmayın halit bey...