banner461
banner195

Eğitim-Bir-Sen Yönetiminden Meclis Ziyareti

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki heyet Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaretlerde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen Yönetiminden Meclis Ziyareti
31 Aralık 2015 Perşembe 13:58

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki heyet Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaretlerde bulundu.

Nevşehir Eğitim-Bir-Sen Yönetim kurulu ve Nevşehir Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Mehmet Sürücü ile birlikte Sendikanın eskimez Genel Başkanı ve Meclis İdari Amiri Ahmet Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette sendikanın 2016 yılı hedeflerinin yanında Meclis İdari Amiri Ahmet Gündoğdu’nun ülke gündemine yönelik değerlendirmeleri konularında istişarelerde bulunuldu.

Eğitim-Bir-Sen Yönetiminin Türkiye Büyük Millet Meclisindeki diğer ziyaret durakları ise AK Partili Nevşehir Milletvekilleri oldu.

Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Ebubekir Gizligider’i makamlarında ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki heyet ziyaretin anısına her iki vekile de birer çanak hediye ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.