banner461
banner195

Erdoğan Bayraktar'a ağır cevap

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası istifası ile büyük ses getiren, Çevre Ve Şehircilik Bakanı Bayraktar'a AK Partili Metiner'den çok sert tepki geldi.

Erdoğan Bayraktar'a ağır cevap
25 Aralık 2013 Çarşamba 15:39

banner143
banner134

 Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın istifa ederken kullandığı sözlere AK Parti'li Metiner'den tepki geldi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, yaptığı açıklamada Erdoğan Bayraktar'a ateş püskürdü.

Metiner, Bayraktar için 'Tek kelimeyle yazıklar olsun, Bayraktar'ın yaptığı bir namertlik ve siyasi ahlaksızlık örneğidir' dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, yaptığı açıklamada Erdoğan Bayraktar'a ateş püskürdü. Metiner, Bayraktar için 'Tek kelimeyle yazıklar olsun, Bayraktar'ın yaptığı bir namertlik ve siyasi ahlaksızlık örneğidir' dedi.

KALIBININ ADAMI DEĞİLSİN

'Sen kalıbının adamı değilmişsin' diye açıklama yapan Metiner, Bayraktar'a ateş püskürdü. Metiner, Başbakan seni o koltuğu oturttuğunda iyiydi hoştu, o zaman emir eri gibi karşısında duruyor, itaat ediyordun. Şimdi ise o koltukta oturmayacağını anlayınca iftiralar atıyor, Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ihanet içerisine giriyorsun. Bu senin kişiliğini gösteriyor, diye konuştu.  

Metiner, Erdoğan Bayraktar'ın bahsettiği gibi bir dayatmanın söz konusu olmadığını sözlerine ekleyen Metiner, kamuoyundaki algıdan dolayı Başbakan Erdoğan'ın takdir hakkını kullandığına dikkat çekti.

DAVRANIŞI TERBİYESİZCEDİR

Bayraktar'ın İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'dan dürüstlük ve adamlık dersi alması gerektiğinin altını çizen AK Partili Metiner, Bayraktar'ın bu davranışı çirkin ve terbiyesizcedir, dedi.

BIRAKIN BAKAN OLMAYI ÖNCE İNSAN OLMALIDIR

Erdoğan Bayraktar'ın Başbakan'ı istifaya davet etmesine de değinen Metiner, bunun pervasızlık olduğunu söyledi ve ekledi:
"Bayraktar'ın ne kadar küçük ve ucuz bir insan olduğunun göstergesidir. Bayraktar, bırakın bakan olmayı önce insan olmayı öğrenmelidir. Bu bir namertlik ve siyasi ahlaksızlık örneğidir. "Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bu nasıl iş - 4 yıl önce
say8ın metiner siyaseten aklaksızlıksa bu adam bu gün olmadı ya yıllardır sizin milletvekiliniz ve bakanınız. sizinle olanlar dürüst sizden ayrılınca ahlaksız öylemi sen şimdi ahlaklısın akp nin yolsuzluklarını görünce ayrılırsan ahlaksızsın öylemi baanlık için bu kadar başkalarını karalamaya hakkın yok sen akp milletvekili isen oda akp milletvekili senin çaban niye
Avatar
al o zaman - 4 yıl önce
sen adam değilmişin bakanlığım alındı diye parti dava satılır mı lan önce biraz insanlık öğren sonra bakan ol daha sana adam diye yüzüne bakılmazzzz
Avatar
AHLAKSIZ METİNER - 4 yıl önce
bu adam hadep genel başkan yardimciliği yapmiş şimdi̇de taklacilik yapiyor zavalli sorsan hirsizlik yok herşey allah rizasi için yapildi der dünün pkklisi
Avatar
kurdo - 4 yıl önce
ulan dalkavuk metiner insanlar sendenmi ogrenecek insanligi sen once birak su yalakaligi lavuk