banner461
banner195

Ertaş Grup CEO'su Musa Ertaş'tan Mevlid Kandili Mesajı

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş, Mevlid Kandili'nin manevi huzuruna uygun bir kandil geçirmeyi diledi.

Ertaş Grup CEO'su Musa Ertaş'tan Mevlid Kandili Mesajı
01 Ocak 2015 Perşembe 21:56

banner143
banner134
Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş, Mevlid Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, “İnsanlık değerlerinin bozulduğu, düşünce ve niyetlerin bulandırıldığı, dostlukların çıkar ve menfaate endekslendiği, vicdanlarda bütün insanlığı kucaklayacak umumi merhamet duygularının zayıfladığı, fertlerin çözülmeye ve mutsuzluğa doğru sürüklendiği günümüzde rahmet peygamberi Hz. Muhammed Mustafa’nın (S.A.V) yolunun yolcusu olmak tek kurtuluş yolumuzdur” dedi.

Cehalet, zulüm ve ahlaksızlığın doruk noktasına ulaştığı bir dönemde insanlık için son umut olan Hz. Muhammed’in dünyaya gelişi ile aydınlık bir devirin açıldığını belirten Musa Ertaş, “Bir fazilet güneşi ve hidayet meşalesi olan sevgili peygamberimizin gönderilişi, Yüce Allah’ın bütün insanlara en büyük nimetlerinden birisidir”

Bu duygular ile; Nevşehirli aziz hemşerilerimin ve İslam âleminin ‘peygamberimizin dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan Mevlid Kandilini kutlar, ülkemizin ve İslam âleminin birlik ve beraberliğine, zulüm, esaret ve sömürüden kurtuluşuna, insanlığın hidayet, barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
H Ahmet savatlı - 3 yıl önce
Bir çok insana ekmek veren gūzel insan allah sana hayırlı uzun ömūrler versin
Avatar
fatih gùzel - 3 yıl önce
Duydumki ertasgurubda 250kisiye isistihtami saglanmis nemutlu allah razi olsun ertas gurubdan kimi zengin var kendine zenginli ertasgurub var herkerse ekmekkapisi