banner461
banner195

Esenler Belediye Başkanı Göksu, Ünver’i Ziyaret Etti

Nevşehir’de AK Parti’nin organize ettiği Siyaset Akademisinde katılımcılara bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için gelen İstanbul Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bir süre konuğu oldu.

Esenler Belediye Başkanı Göksu, Ünver’i Ziyaret Etti
04 Kasım 2013 Pazartesi 16:31

banner143
banner134

 Nevşehir’de AK Parti’nin organize ettiği Siyaset Akademisinde katılımcılara bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için gelen İstanbul Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bir süre konuğu oldu. Nevşehir Konağı’nda Ünver ile birlikte kahvaltı yapan Göksü, gösterilen yakın ilgiye teşekkür etti.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde AK Parti tarafından düzenlenen Siyaset Akademisinde bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için Nevşehir’e gelen İstanbul Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu için Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Konağı’nda kahvaltı verdi.
AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ile Belediye Başkan Danışmanı Abdullah Aksu’nun da hazır bulunduğu kahvaltının ardından,  bir süre de Hanım Konağı’nda dinlenen Belediye Başkanı Göksu’ya ,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyaretin anısına Avanos’a özgü topraktan yapılı Hitit Anforası ile Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli kültürel  eserlerini de takdim etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
... - 5 yıl önce
Nevsehir konagini hasan unver kendi ve kendi gibileri icin yaptirdi zaten !!!!!