banner461
banner195

Eski Binaya Genel Sekreter Talip

Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de sosyal güvenlik kurumlarının tek çatı altında toplanmasıyla birlikte boşaltılan ve Nevşehir’e yıllarca SSK Hastanesi olarak hizmet veren eski binaya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin talip olduğu öğrenildi.

Eski Binaya Genel Sekreter Talip
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de sosyal güvenlik kurumlarının tek çatı altında toplanmasıyla birlikte boşaltılan ve Nevşehir’e yıllarca SSK Hastanesi olarak hizmet veren eski binaya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin talip olduğu öğrenildi.

Bir dönem TOKİ’ye devri gündeme gelen ancak Sağlık bakanlığında kalan SSK eski hastanesine kamu hastaneleri birliği genel sekreterliğinin taşınması gündeme gelebilir.

Konuyla ilgili girişimlerde bulunduğu öğrenilen Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Atilla Oğuz Boyalı’nın binada yapılacak onarım çalışmalarının ardından kamu hastaneleri birliği genel sekreterliğinin burada hizmet vermesi konusunda ısrarcı olduğu bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bu binayı atıl durumdan çıkarıp çalışdırmak isteyen insanı kim olursa olsun alnından öperim devletin malı bu kadar rezil olmamalı
Avatar
sevil - 4 yıl önce
kadın ve çocuk hastalıkları hastanesi olarak hizmetine devam etmesi çok uygun olur
Avatar
anka - 4 yıl önce
burası en iyi göğüs hast hastanesi olur.