banner461
banner195

Esnafla Diyaloğumuz Daha da Gelişecek

Nevşehir Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, esnaf ve sanatkarın artık eleman ihtiyacının çok büyük bir bölümünü Kurum aracılığıyla sağlamaya başladığını söyledi.

Esnafla Diyaloğumuz Daha da Gelişecek
15 Ocak 2014 Çarşamba 09:53

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, esnaf ve sanatkarın artık eleman ihtiyacının çok büyük bir bölümünü Kurum aracılığıyla sağlamaya başladığını söyledi.

 Esnaf ve Sanatkarlarla Kurum arasında kurulan ilişkilerin her geçen yıl daha da iyiye gittiğine değinen Nevşehir Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, “Kururumuza esnaf ve sanatkarların ve sanayicilerimizin ilgisinin arttığını söyleyebilirim. Geçtiğimiz yıllara oranla bu yıl kurumumuz ile esnaf sanatkarların ilişkilerinde daha iyi bir gelişme kaydedildiğini söyleyebilirim. Özellikle nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak üzere esnaf ve sanatkarımızın İş Kur İl Müdürlüğümüzü tercih ettiğini görmek bizleri de mutlu ediyor. Nevşehir Çalışma ve İş kur il müdürlüğümüzün hiç görmediği bir talep alındı. Bu talep karşılığında kurum olarak 2 bin dolayında işsizimizi özel sektörde, esnaf ve sanatkarımızın yanında işe yerleştirmişiz. Esnaf ve sanatkarımızın kururumuza olan ilgisiyle birlikte işgücü piyasasında etkinliğimizde artıyor” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.