banner461
banner195

Evde Sağlık Hizmeti Alanlara Secim Kolaylığı

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliğinden yapılan açıklamaya göre, Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların oy kullanmaları için her türlü tedbirin alındığını bildirdi.

Evde Sağlık Hizmeti Alanlara Secim Kolaylığı
24 Mart 2014 Pazartesi 19:33

banner143
banner134
Evde sağlık hizmeti alan ve hareket etmekte zorlanan hastalarında 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde oy kullanabilmeleri için evde sağlık hizmetleri koordinasyon merkezlerini oy kullanma saatleri süresince açık tutacaklarını belirtti.
Talepte bulunan vatandaşlarımızın hasta nakil araçları ile oy kullanma yerlerine getirilip götürüleceğini ifade edildi.

İlimiz Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yürütülen Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında hizmet alan kayıtlı hastaların 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdare ve Mahalle Muhtarlıkları seçiminde kendi imkanları ile oy kullanamayacak olanların 28 Mart 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon ve İletişim Birimi numarası olan 444 38 33 nolu telefondan irtibata geçerek hastaları için gerekli kayıtları yapmaları gerekmektedir. Sağlık Bakanlığının bu konu hakkındaki yazısına istinaden hastalar oylarını kullanabilmeleri için Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından tahsis edilecek olan araçlarla taşınacaktır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.