banner461
banner195

FİNAL Etabı Kapadokya-Ürgüp' te..

2014 yılı 3 Bant Bilardo Şampiyonası FİNAL etabı 22-25 Aralık tarihlerinde Kapadokya- Ürgüp' te oynanacaktır.

FİNAL Etabı Kapadokya-Ürgüp' te..
09 Aralık 2014 Salı 23:59

banner143
banner134

 3 Etap sonucu Genel Klasmanda ilk 48' e giren sporcuların katılacağı şampiyona, Kapadokya'da   Mustafa Otel' de yapılacaktır.Sporcularımız 4 yıldızlı Mustafa Otel' de tam pansiyon konaklayacaklar, konaklama ve yemek masrafları Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.Otel bilgi  :   www.otelmustafa.com.trGenel Klasmanda ilk 48 yer alan ve mazeretleri nedeniyle katılamayacak sporcularımızın Federasyonumuza başvurarak katılamayacaklarını bildirmeleri rica olunur.Katılmayan sporcularımızın yerine sıra ile 49. sıradan başlamak üzere yedek oyuncular turnuvaya dahil edilecektir.

Bu şampiyona, pilot uygulama olarak yeni kıyafetlerimiz ile oynanacaktır.

1- Polo yaka tek renk tişört ( Siyah, beyaz, kırmızı,yeşil, mavi vs. tek renk tişört. Göğüste ufak bir marka arması kabul edilecektir. )

2- Siyah kumaş pantalon,

3- Siyah Deri kemer, 

4- Siyah Çorap,

5- Siyah AyakkabıUzun yıllardır camiamız tarafından sıkça dile getirilen bu kıyafet konusunu bu şampiyonada uygulayarak, bizlere önümüzdeki şampiyonalar için referans vermesini bekliyoruz.Bu nedenle turnuvaya katılan 48 sporcumuzun bu konuya hassasiyet göstermesini ve kıyafet seçimi konusuna son derece önem vermelerini bekliyoruz.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.