banner461
banner195

Geçen Yıl Hedef Tutturulamadı

Nevşehir Orman İşletme Müdürlüğü geçtiğimiz yıl ki hedeflerini tutturamadı. Bu yıl ki ağaçlandırma hedefi ise 1.5 fidanı toprakla buluşturmak.

 Geçen Yıl Hedef Tutturulamadı
24 Nisan 2014 Perşembe 16:18

banner143
banner134

 Geçen Yıl Hedef Tutturulamadı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Orman İşletme Müdürlüğü geçtiğimiz yıl ki hedeflerini tutturamadı. Bu yıl ki ağaçlandırma hedefi ise 1.5 fidanı toprakla buluşturmak.

Edinilen bilgiye göre Aykut Satırlı’nın il müdürlüğü ile geçtiğimiz yıl ilimiz genelinde 1 Milyon fidanın toprakla buluşturulması hedefleniyordu. Ancak bu hedef tutturulamazken geçtiğimiz yıl içerisinde 800 bin fidanın toprakla buluşturulduğu belirtildi.

Geçtiğimiz yılın hedeflerinin gerisinde kalan Orman İşletme Müdürlüğünün bu yılki hedefinin ise 1.5 Milyon fidanın toprakla buluşturulması olduğu açıklandı. Bu yıl ki hedeflerin nasıl tutturulacağı ise merak konusu.

Geçtiğimiz yıl personel ve araç gereç sıkıntısı çektiği bilinen Orman İşletme müdürlüğünün bu yıl ki hedeflerini hangi personel ve araç gereç potansiyeli ile gerçekleştirebileceğine bir açıklık getirilemezken, İl Müdürlüğünün bir önceki yılın hedeflerinin nasıl iki katına çıkacağı da merak ediliyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.