banner461
banner195

Genç Girişimciler İçin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Düzenlenecek

Türkiye genelinde Gençlik ve Spor bakanlığının düzenlediği girişimcilik eğitimi Nevşehir’de de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezleri bünyesinde düzenleniyor.

Genç Girişimciler İçin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Düzenlenecek
31 Ekim 2015 Cumartesi 12:37

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde Gençlik ve Spor bakanlığının düzenlediği girişimcilik eğitimi Nevşehir’de de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezleri bünyesinde düzenleniyor.

Söz konusu eğitim programında Gençlik Spor Bakanlığı kendi işini kurmak isteyenlere destek sağlıyor, iş kurmalarını ve bu işlerini devam ettirmeleri için gerekli eğitimi de veriyor.

30 bin TL ile 70 bin TL arasında hibe verilen söz konusu girişimcilik eğitimi uygulamalarına katılmak isteyen 18 -29 yaş grubundaki gençlerin Kasım ayının ilk haftasından itibaren başlatılacak yeni eğitim programına katılabilmek için Nevşehir, Ürgüp ve Gülşehir gençlik merkezlerine başvuruda bulunmaları gerekiyor.

KOSGEB tarafından desteklenen proje doğrultusunda geçtiğimiz yıllarda da ilimizde eğitim programları düzenlemiş ve ilimizden çok sayıda genç girişimci bu sayede işyerlerini açarak kendi işlerini kurma imkanı elde etmişlerdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.