banner461
banner195

Genel Başkanlıkta, Başbakanlıkta Hayal Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Hilmi Bülent Tekiner’in kendisine siyaset sahnesinde biçtiği rol bir hayli büyüktü.

Genel Başkanlıkta, Başbakanlıkta Hayal Oldu
11 Haziran 2015 Perşembe 16:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Hilmi Bülent Tekiner’in kendisine siyaset sahnesinde biçtiği rol bir hayli büyüktü.

Tekiner, açıklamaları arasında Nevşehir’de siyasi partilerin seçime 3-0 kazanacağız parolasıyla çıkmalarının gayet normal olduğunu dile getirirken, Cumhuriyet Halk Partisinin ise seçime hepimiz bir olacağız parolasıyla çıktığının altını çizmişti.

Siyasette kendisinin hedeflerinin yüksek olduğuna dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı H. Bülent Tekiner, siyasette kendisine daha yüksek hedefler belirlemeyen insanların başarılı olamayacaklarına da değindi.

Cumhuriyet Halk Partisinde Nevşehir Milletvekili olmasının ardından kendisine genel başkanlık ve başbakanlık hedeflerini de koyduğunu söyleyen H. Bülent Tekiner, 10 yıllık sürede bu hedeflerine ulaşabilmesi için bir engel görmediğine de değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.