banner461
banner195

Gizligider’den 10 Kasım Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ,Büyük Önder Atatürk'ün 10 Kasım 1938'de ebediyete intikal edişinin 74. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gizligider’den 10 Kasım Mesajı
08 Kasım 2012 Perşembe 13:28

banner143
banner134

 Gizligider mesajında İstiklal Savaşı Başkomutanı ve Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü saygı ve rahmetle andığını ifade ederek, “Türk Ulusu, Atatürk'ü hiçbir zaman unutmamış ve unutmayacaktır. Ulusumuz, ilke ve devrimlerine, düşünce sistemine ve Cumhuriyetimize her koşulda sahip çıkmaktadır. Atamızın mirası olan temeli tam bağımsızlık , ilke ve devrimlerine sahip çıkmak , Devletimizin birliği, Ulusumuzun varlığı için yaşamsal önemdedir. Yurdumuzu işgal eden dünyanın en güçlü devletlerini yenmeyi başaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk düşmanlarının bile saydığı büyük bir liderdir. Böyle büyük bir değere sahip olduğumuz için Türk ulusu olarak şanslıyız. Milli ekonomiye, tarihimize, kültürümüze, tüm değerlerimize sahip çıkmak Mustafa Kemal'in yolunda olmak demektir. Yurdumuzun imarı ve kalkınması, halkımızın refah ve mutluluğu için yapmakta olduğumuz çalışmalarda yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir” sözlerine yer verdi.

 

Mesajında “Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet payidar olacağını, eserlerini yaşatmak için çalışacağımızı içtenlikle ifade etmek istiyoruz” ifadelerine yer veren AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider , Türk Ulusunun bağımsızlık savaşının önderi, laik ve demokratik Cumhuriyetin kurucusu Atatürk'ü sonsuza kadar yaşatmayı sürdüreceğini kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.