banner461
banner195

Gözler erken seçim haberlerinde

Yerel seçimlerin erkene alıp alınmayacağı haberlerinin ulusal basında sık sık yer almaya başlaması Nevşehir’de de heyecanla takip ediliyor. En çok bu haberleri takip edenlerin arasında kulis çalışmalarına aylar öncesinden başlayanlar var.

Gözler erken seçim haberlerinde
27 Ağustos 2018 Pazartesi 12:52

banner143
banner134
Mart 2019’da yapılması beklenen ancak bazı çevrelerin erken seçimin Kasım gibi yapılacağına dair söylemleriyle birlikte özellikle Nevşehir merkez belediye başkanlığına aday olması beklenen isimlerin bayramda da boş durmayıp kulis çalışmalarına hız verdikleri gözlendi.
O isimlerden biri olan Gençlik Spor Bakanlığında Daire Başkanı olan Rasim Arı, bayramda eş, dost buluşması adı altında hem bayramlık hem de yaklaşan seçimlere dair kulis çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etti.
Öte yandan üç dönemdir Çat Belediye Başkanlığını sürdüren Kamil Duru’nun da Nevşehir merkez belediye başkanlığına niyetli olduğu epeydir biliniyor. İl özel idaresi genel sekreteri Savaş Benli ve belediye başkanlığına aday olduğu bilinen diğer isimlerden ise şimdilik bir hareket yok.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.