banner461
banner195

Gülşehir Çok Programlı Lise Nevşehir'i Kayseri'de Temsil Edecek.

Milli Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün düzenlediği 4. Uluslararası Arapça Bilgi ve etkinlik yarışmasında Gülşehir ÇPL. Diğer İmam Hatip Liselerini geride bırakarak Nevşehir 1.si oldu.

Gülşehir Çok Programlı Lise Nevşehir'i Kayseri'de Temsil Edecek.
09 Nisan 2013 Salı 10:47

banner143
banner134

      Bu yıl 4. Düzenlenen Uluslararası Arapça Bilgi Yarışmalarına ilk kez katılan Gülşehir Çok Programlı Lise, Arapça Bilgi yarışması ve Arapça Şiir Yarışması dallarında yarıştı. Arapça öğretmeni  Emel YAYICI’nın rehberliğinde yarışma için hazırlanan Öğrenciler Esra SÖNMEZ, Furkan GİRGİN, Kübra ÇELİK ve  Rukiye ERDOĞAN emeklerinin karşılıklarını alarak yarıştıkları dalda Nevşehir 1.si oldular.

       Yarışma 6 Nisan Cumartesi günü Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı. Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ürgüp İmam Hatip Lisesi, Avanos İmam Hatip Lisesi, Derinkuyu Anadolu İmam hatip lisesi, Kozaklı İmam Hatip Lisesi, Acıgöl İmam Hatip Lisesinin Katıldığı yarışmada Gülşehir Çok Programlı Lise bilgi ve şiir alanında Nevşehir birincisi oldu.

       Gülşehir Çok Programlı Lise öğrencileri 27 Nisan’da Nevşehir’i temsil etmek üzere Kayseri’de yapılacak olan bölge yarışmasına katılacaklar.

Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Haber Kaynağı: B.Hakan Yılmaz, Gulsehir Haber


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.