banner461
banner195

Gülşehir Dostluk Parkında Devletler Arası Saygısızlık Yaşanıyor..!

Geçtiğimiz Dönemki Belediye Başkanı Mustafa DURSUN; Tarafından Gülşehir girişin'de Hizmete açılan ve Ülkeler arası Dostluk Sembolü Olarak Nitelendirilen Kazakistan Dosluk Parkı; ''15 gündür Yırtık bir şekilde bulundurulan Kazakistan Bayrağı'nın Yenisi ile değiştirilmek yerine Gönderden İndirilerek yeri boş bırakıldı. Halk Tepkili.

Gülşehir Dostluk Parkında Devletler Arası Saygısızlık Yaşanıyor..!
01 Eylül 2014 Pazartesi 17:36

banner143
banner134

 Geçtiğimiz Dönemki Belediye Başkanı Mustafa DURSUN; Tarafından Gülşehir girişin'de Hizmete açılan ve Ülkeler arası Dostluk Sembolü Olarak Nitelendirilen Kazakistan Dosluk Parkı; ''15 gündür Yırtık bir şekilde bulundurulan Kazakistan Bayrağı'nın Yenisi ile değiştirilmek yerine Gönderden İndirilmesi ve yeri'nin boş bırakılmasına Tepkiler Artıyor..

 

Halk Tepkisi;

 

Bazı Vatandaşlarımız İle Yaptığımız demeçlerde; ''Buranın adı dostluk Parkı idi Soydaşlarımızla Savaşmı Çıktı'' Bu Bayrak 15 gün Yırtık durdu Sonra Yerinden indirildi'', Bayrak Bulamadılarsa Biz Alır Getiririz''  ! Gibi Sözler Kullanmaları Tepkilerinin Ne derecede Olduğunu gözler Önüne serdi.

 

 

 Haber Gülşehir Olarak Bayrak sorunu bizlerinde dikkatinden kaçmamış durumda, Bizler Haber Gülşehir Olarak Yırtık Kazakistan Bayrağını Farkettiğimizden Bu yana  15.nci Gününe Girdi.   Halk tarafından daha önceden yırtık bir şekilde gönderde bulunduğu belirtilen Bayrağın hali, Halk tarafından'da tarafımıza dile getirildiğinde;Ön yargılı olmamamız gerektiğini belirtmiştik kendilerine; Acaba değiştirirlermi,  Farkederlermi düşüncesiyle Haber Konusu; yapmamış ve Beklemiş durumdaydık; son durum ''Karşısında Yırtık ''Bayrağın İndirilip Yenisi İle değiştirlmemesini Gülşehir Halkının yanı sıra Haber Gülşehir'' olarak Tasvip etmediğimizi belirtmek isteriz...Kaynak: HABER GÜLŞEHİREditör: SAMET ATEŞ

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kazak - 3 yıl önce
kazak