banner461

Gülşehir Kaymakamı ve Belediye Başkanından Altınok Öz’e iade-i ziyaret

Nevşehir’e bağlı Gülşehir ilçesi Kaymakamı Murat Ertekin ve Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

banner503
Gülşehir Kaymakamı ve Belediye Başkanından Altınok Öz’e iade-i ziyaret
01 Temmuz 2014 Salı 08:37

banner143
banner134

 Nevşehir’e bağlı Gülşehir ilçesi Kaymakamı Murat Ertekin ve Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Ertekin ve Arısoy, 30 Mart yerel seçimler sonrası Kartal’da ikinci kez belediye başkanlığına seçilen Op. Dr. Altınok Öz’ü tebrik ederek başarı dileklerinde bulundular. Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ın da eşlik ettiği ziyaret sırasında Başkan Altınok Öz, Kartal’da yapılan hizmetler ve projeler hakkında bilgi verdi.

Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Kartal Belediyesi’ne ait ve Gülşehir’de bulunan Kapadokya Kartal Hotel’in havadan helikopterle çekilen panorama fotoğrafını, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy da Gülşehir Belediyesi’ne ait plaketi Başkan Altınok Öz’e takdim etti. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin ve Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’a teşekkür ederek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

OTEL İÇİN TEŞEKKÜRLER

Geçtiğimiz hafta Altınok Öz Gülşehir Belediyesi’ni ziyaret etmiş, Gülşehir Belediye Başkanı Arısoy Kartal Belediyesinin Gülşehir ilçesine kazandırmış olduğu otel nedeni ile ilçe turizminde ciddi bir turizm hareketliliği olduğunu belirten  MHP’li Vahdi Arısoy, bu yatırımından dolayı Altınok Öz’e teşekkür etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 6 yıl önce
erol gumussoy seni gelecek donem gulsehirde belediye baskani olarak gormek istiyoruz. malesef tuzkoyde nasip olmadi bari gulsehirde olsun