banner461
banner195

Gülşehir'i Sel Aldı... İşte Sel Görüntüsü

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde dün akşam üzeri yağan yağmur sele neden oldu.

20 Ağustos 2014 Çarşamba 12:52

banner143
banner134

 Dün etkili olan Sağanak yağış sonrası etkisi altına alan Nevşehir ve bölgesinde özellikle Derinkuyu ve Kozaklı ilçeleriyle Gülşehir ilçesinde de etkili oldu... Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde dün akşam üzeri yağan yağmur sele neden oldu.

Tüm yurtta olduğu gibi Nevşehir'de yağan sağanak yağmur Derinkuyu ve Kozaklı ile bazı ilçe ve beldelerde sele neden oldu.

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde de yağan şiddetli yağmur bazı bölgelerde sele neden oldu. Aniden bastıran yağmurda vatandaşlar mağaza önlerine ve dolmuş duraklarına sığındıkları gözlemlenirken yağmurun şiddeti Gülşehir'de sele dönüştü. Gülşehir terminal bölgesinde oluşan selde ise meraklı vatandaşların olması dikkatlerden kaçmazken bu anı cep telefonları ile fotoğrafladılar. 

Gülşehir'de Aylardır Yağmayan Yağmur Bu Gün Aniden Bastırdı. Gülşehir Belediyesinden Yapılan Erken Uyarı İle Herhangi Bir Can Kaybı Yaşanmadı. Gülşehide ise ilk sel geliş videosunu sizler için yakaladık. Video Haberimize Yansıyan Selin İlk Geliş Anıı Görüntüsünü Sizler İçin Yayınlıyoruz.
Selin geliş anı haber Gülşehir editörü Samet Ateş arkadaşımız tarafından görüntülendi.


Fotoğraf: Gülsehirhaber.net

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yorum - 4 yıl önce
yağsa suç yağmasa suç