banner461

“Haddini Bilen İnsan Hakaret Görmez”

Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Kalaba kasabasında iki eğitimcinin kavgasına ilişkin iki ayrı sendikadan karşılıklı açıklamalar gelmeye devam ediyor.

“Haddini Bilen İnsan Hakaret Görmez”
08 Ocak 2016 Cuma 13:42

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Kalaba kasabasında iki eğitimcinin kavgasına ilişkin iki ayrı sendikadan karşılıklı açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığının konuya dair yeni açıklamasında; “Kalaba Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürüne yapılan saldırıyı Malum sendika her zamanki tavrını sergileyerek Avanos temsilcisi lehine suç bastırma arayışına girmiştir. İnsana sormazlar mı Senin Okul çıkış saatin 14:40 olmasına rağmen Yaklaşık 500 metre mesafe de bulunan okula gideceksin. Birlikte gidiş Geliş yaptığın arkadaşları Bahçede beklemen yerine, Okul müdürünün Kazan Dairesin de bulunduğu sırada arkadaşlarını orada bekleyeceksin, Okul müdürünün kravatını çekeceksin nefes almasını engelleyeceksin kafasına, yüzüne yumruklar atarak baygın bir vaziyette yerde bırakıp kaçacaksın Ondan sonrada dayak yedim darp edildim edebiyatı yapacaksın.Okul Müdürü Baygın bir vaziyette Ambulans ile Nevşehir Devlet Hastanesi Acil servisine Kaldırılacak sende kendi aracınla durumu kurtarmak için gelip Hastanede muayene olup mağdur olmuşmuşmuyumdur  türküsü çığıracaksın. Nasıl alındığı malum olan  iş göremezlik raporu ve Adli rapor aldık diye sitenizden açıklama yapacaksınız. Bu işi yapanı da Müsebbiblerini de şiddetle kınıyoruz. Bir Eğitimcinin nasıl davranması gerektiğini bilmeyen zihniyet gerçek Eğitim emekçilerine ders vermeye algı oluşturmaya çalışmasınlar. “Yapanın  yanına kar” kalmaması için Adli ve idari soruşturmaların  yakından takipçisi olacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz. Son söz ''Haddini Bilen İnsan Hakaret görmez'' açıklamasında bulunuldu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.