banner461
banner195

Hijyen Eğitimi Yasal Zorunluluk Haline Gelebilir

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, İşyerlerine yönelik hijyen eğitiminin yasal bir zorunluluk haline gelmesi konusunda çalışmaların bulunduğuna dikkat çekerken, bu çalışmaların sonuçlanmasıyla birlikte Nevşehir’de yeniden bu konudaki eğitim çalışmalarında bulunabileceklerini belirtti.

Hijyen Eğitimi Yasal Zorunluluk Haline Gelebilir
26 Ağustos 2013 Pazartesi 13:01

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, İşyerlerine yönelik hijyen eğitiminin yasal bir zorunluluk haline gelmesi konusunda çalışmaların bulunduğuna dikkat çekerken, bu çalışmaların sonuçlanmasıyla birlikte Nevşehir’de yeniden bu konudaki eğitim çalışmalarında bulunabileceklerini belirtti.

Esnaf odaları birlik başkanlığı olarak geçtiğimiz aylarda ilimizde yapılan hijyen eğitimlerine bu yasal çalışma nedeniyle ara verildiğini kaydeden Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Hijyen eğitimleri konusunda Konfederasyonumuzun bu konunun mevzuata uygun bir belge haline getirilmesi talebi var. Bu talebin ardından hijyen eğitimlerinin yasal bir zorunluluk haline getirilmesi için de bir çalışma yapılıyor. Bu nedenle ilimizde yaptığımız eğitim çalışmalarına ara verildi. Bu çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte yeniden hijyen eğitimlerini düzenlemeye devam edebiliriz” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.