banner461
banner195

İstanbul-Nevşehir Seferleri İptal Edildi

Nevşehir de etkili olan kar ve soğuk hava İstanbul da da etkili olunca Atatürk Havalimanı'ndan kalkacak olan bazı iç hat seferlerini iptal etti.

 İstanbul-Nevşehir Seferleri İptal Edildi
11 Aralık 2013 Çarşamba 13:09

banner143
banner134
İstanbul-Nevşehir
Nevşehir-İstanbul Seferleri İptal edildi.

Türk Hava Yolları varış meydanlarındaki olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkacak olan bazı iç hat seferlerini iptal etti.

Istanbul'da etkili olan kar ve soğuk hava Atatürk Havalimanı'nda uçuş trafiğini etkiledi. Atatürk Havalimanı’nda şuana kadar 25 sefer iptal edilirken, uçaklara kalkış öncesi buzlanmaya karşı ‘de-icing’ uygulandığı için kısa süreli gecikmeler meydana geliyor. 

Istanbul'un genelinde etkisini gösteren kar, Atatürk Havalimanı’nda da uçuşları aksattı. Havalimanında pistler karla mücadele araçlarıyla temizlenirken, uçaklar da kalkış öncesi ‘de-icing’ uygulamasına tabi tutuluyor. Yurt genelinde elverişsiz hava koşulları sebebiyle Türk Hava Yolları iç hatlarda 25 seferini karşılıklı olarak iptal etmek zorunda kaldı. Türk Hava Yolları varış meydanlarındaki olumsuz hava koşulları nedeniyle Istanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkacak olan bazı iç hat seferlerini iptal etti. Batman, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Erzincan, Trabzon, Konya, Diyarbakır, Antalya, Nevşehir ve Sivas seferlerinin iptal edildiği öğrenildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.