banner461
banner195

“İstikrar ve Milli İradenin Yanındayız”

Hak-İş Nevşehir İl Temsilcisi Cumali Bağcı, yaklaşan seçimler öncesinde ülkenin istikrarı ve Milli iradenin tezahür edebilmesi için Türk halkanın sağduyu içerisinde kararını vermesi gerektiğine dikkat çekti.

“İstikrar ve Milli İradenin Yanındayız”
12 Ekim 2015 Pazartesi 18:03

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Nevşehir İl Temsilcisi Cumali Bağcı, yaklaşan seçimler öncesinde ülkenin istikrarı ve Milli iradenin tezahür edebilmesi için Türk halkanın sağduyu içerisinde kararını vermesi gerektiğine dikkat çekti.

Nevşehir Milli İrade Platformu üyesi de olan Hak-İş Sendikası Nevşehir İl Temsilcisi Cumali Bağcı, “7 Haziran seçimlerinin ardından ülkemiz de yaşananları Türk Milleti çok iyi ve sağduyu içerisinde değerlendirmeli. Hak-İş Sendikası Nevşehir İl Temsilciliği olarak daha önce de olduğu gibi bu süreçte de Ülkenin birlik ve bütünlüğü için istikrar ve milli iradenin yanında olmayı sürdüreceğiz. Tüm halkımızın da son dönemlerde ülkemizde yaşananları iyi değerlendirip Ülkemizin istikrara kavuşması ve milli iradenin yeniden hakim kılınması için duyarlı olacağına inancımız tam” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.