banner461
banner195

Kapadokya Hill Otel'de 5 Yıldızlı Sevgililer Günü Kutlaması

Sevgililer Günü için 25 şanslı çifte özel olacak, İzmir’den gelecek olan Şeyma ÖZBAY ve grubu ile 80’ler ve 90’ların en sevilen aşk şarkılarına yer verilecek olan bu güzel akşamda Nevşehir müziğe doyacak.

Kapadokya Hill Otel'de 5 Yıldızlı Sevgililer Günü Kutlaması
20 Ocak 2016 Çarşamba 18:00

banner143
banner134
Sevgililer Günü için 25 şanslı çifte özel olacak, İzmir’den gelecek olan Şeyma ÖZBAY ve grubu ile 80’ler ve 90’ların en sevilen aşk şarkılarına yer verilecek olan bu güzel akşamda Nevşehir müziğe doyacak...

Sevgililer Günü'nde Sözle Anlatılamayacak Ne Varsa Kapadokya Hill Otel'de düzenlenen bu proğramda bulabilirsiniz...

Yoğun İstek Üzerine sevgililer günü için özel program düzenleyen Kapadokya Hill Otel’in bu girişimi takdirde karşılandı. 

Kapadokya Hill Otel’de sevgililer gününde canlı müzik coşkusu akşam 7:30’da başlıyor ve gece 11:30’da sona erecek.

Kapadokya Bölgesinin büyülü atmosferiyle Kapadokya Hill Otel 14 Şubat'ta süper menü Süper eğlence sizleri bizleri bekliyor.

Türkçe ve ingilizce şarkılar ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendinizi özel hissedecek ve gecenize renk katacaksınız. Zengin menüsü, eşsiz yemek sunumu, sürpriz hediyeleri ile Kapadokya Hill Hotel & Spa Sevgililer Günü için tek durağınız olacak. Kişi başı 150 TL olacak bu organizasyonda ayrıca isterseniz konaklama pakatleri ile geceniz daha konforlu ve elit geçecektir. Her bütçeye uygun Fırsat Paketi, Elite Paket ve Platinum Paket seçenekleri ile Kapadokya Hill Hotel & Spa’da bu özel günü unutulmaz kılın!
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.