banner461
banner195

Kapadokya - İzmir Uçuşları Nisan 2016’da Başlıyor

Anadolujet’in Kapadokya - İzmir Uçuşları Nisan 2016’da Başlıyor ...

Kapadokya - İzmir Uçuşları Nisan 2016’da Başlıyor
20 Ekim 2015 Salı 21:19

banner143
banner134
Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Kapadokya’yı (Nevşehir) Antalya’dan sonra şimdi de çapraz uçuşla İzmir’e bağlıyor.

AnadoluJet’in Nisan 2016’da başlayacak Kapadokya (Nevşehir) - İzmir seferleri haftanın dört günü ve karşılıklı olarak icra edilecek. Geçen yıl yaz tarifesi kapsamında başlayan Kapadokya - Antalya uçuşları ise yine Nisan ayı itibarıyla tekrar başlayacak ve haftanın her günü gerçekleştirilecek.  

19 Ekim 2015, İstanbul;

Halkın havayolu AnadoluJet, Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlamaya ve yolcularını farklı noktalar ile buluşturmaya devam ediyor. AnadoluJet, şimdi de Kapadokya’yı (Nevşehir), Antalya’dan sonra çapraz uçuşlarla İzmir’e bağlıyor.

AnadoluJet’in Kapadokya (Nevşehir) – İzmir ve Kapadokya – Antalya çapraz uçuşları 2016 yaz tarifesi ile birlikte Nisan ayında başlıyor. İlk defa icrasına başlanacak Kapadokya (Nevşehir) – İzmir uçuşları İzmir’den 20.35, Kapadokya’dan (Nevşehir) 18.30 hareketle haftada dört gün olarak pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri gerçekleşecek.

1445236320_AnadoluJet_izmir_Nevsehir_gorsel

Bu yıl ikinci kez düzenlenecek Antalya – Kapadokya (Nevşehir) uçuşları ise yaz tarifesi süresince haftanın her günü Antalya’dan saat 17.00 hareketle gerçekleşecek. Kapadokya (Nevşehir) – Antalya uçuşları ise salı, perşembe ve cumartesi günleri saat 18.30; pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri ise saat 22.30 hareketle yapılacak.

AnadoluJet’in geçen yaz tarifesi kapsamında pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü olarak uygulamaya aldığı ve kış döneminde de devam eden Kapadokya (Nevşehir) – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) karşılıklı uçuşlarının ise 2016 yaz tarifesi ile birlikte haftanın her günü icra edilmesi planlanıyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.