banner461
banner195

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Derneği Kuruluyor

Nevşehir’de basın camiasına farklı konseptiyle yeni bir dernek daha katılıyor.

 Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Derneği Kuruluyor
26 Temmuz 2014 Cumartesi 01:31

banner143
banner134
Nevşehir’de büyük eksikliği hissedilen internet medyacılarının sesi olacak bir derneğe kavuşuyor. Nevşehir Merkez ve ilçelerde yayın yapan internet habercilerinin sesi olacak olan Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Derneği bayramdan sonra faaliyete geçecek. Kuruculuğunu www.lalehaber.com ve www.fibhaber.com haber sitelerinin yapmış olduğu Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Derneği’ne üye olmak isteyen haber siteleri FİB Haber Merkezin’den Fikret Çapacı-İbrahim Uysal ve Lale Haber sitesinden ise Coşkun Sağlamdin ile irtibata geçebilecekler.


Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Derneği kurucu üyelerinden Coşkun Sağlamdin yaptığı açıklamada Nevşehir’de yeni bir çığır açacak olan derneğin kurum çalışmalarının devam ettiğini kaydederken, Nevşehir’de bugüne kadar sahip çıkılmayan internet medyacılarının sesi olacak bir dernek için hazırlık çalışmalarının sona geldiğini ve derneğe üye olmak isteyen tüm haber siteleri yetkililerini şimdiden üye olmaya davet ettiklerini söyledi. 

Sağlamdin Nevşehir'in ilk İnternet Medyacılar Derneğinin kuruyor olmanın büyük hazzını yaşıyoruz derken Derneğimiz üyeliği için Tüzüğünde çok önemli ve Basın Çatısını oluşturacak şartlar olacak...
İşte o önemli kriterlerden bazıları; Nevşehir İnternet Medyacılar Derneğine,Nevşehir,ilçe,belde ve köylerinde faaliyet gösteren Sadece Nevşehirli olan ve Gazetecilik işini meslek edinmiş kişilerin yer alacağını ifade etti. 

Nevşehir İnternet Medyacılar Derneği Nevşehir ilimize ve Kapadokya Bölgemize hayırlı ve uğurlu olsun...!

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gülşehir Haber Express - 4 yıl önce
gülşehir haber express olarak derneğimizin kapadokya'ya nevşehir'e hayırlı olmasını diler iken,çalışmalarda üzerimize düşecek hertürlü göreve hazır olduğumuzu bildiriyoruz.