banner461
banner195

Kapem'de 26.Eğitim Dönemi Başlıyor

Nevşehir’de örgün eğitimin en önemli kurumlarından biri konumundaki Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM)’de 26. eğitim dönemi, 3 Şubat 2014 Pazartesi günü başlayacak.

Kapem'de 26.Eğitim Dönemi Başlıyor
22 Ocak 2014 Çarşamba 11:05

banner143
banner134

  KAPEM’DE 26. EĞİTİM DÖNEMİ BAŞLIYOR

 14 FARKLI BRANŞTA AÇILACAK  24 KURSA,  406 KİŞİ KATILACAK

Nevşehir’de örgün eğitimin en önemli kurumlarından biri konumundaki Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM)’de 26. eğitim dönemi, 3 Şubat 2014 Pazartesi günü  başlayacak.

18 ve üst yaş grubundaki kişilerin yanı sıra eğitilebilir engellilerin  örgün eğitim hizmetlerinden en verimli bir şekilde yararlanmalarına yönelik olarak hizmetler sunan Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi’nde , 26. eğitim döneminde Kadın Çalışmaları Eğitim Merkezi(KAÇEM) ‘nde ;  Kadın Üst Giysileri Dikimi, Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama, Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Elde Kurdele İşi, Tel Kırma ve Dekoratif Örtü Dikimi, 2000 Evler Mahallesi Kadın Eğitim Birimi’nde Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama,Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Elde Kurdele İşi ve Dekoratif Örtü Dikimi,  Cevher Dudayev Mahallesi Kadın Eğitim Biriminde ;  Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Kadın Üst Giyimi Dikimi, Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs terminali ikinci katındaki eğitim merkezinde  Bilgisayar Pratik İngilizce, Arapça,   Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü, Elde Kurdele İşi, Kadın Üst Giysileri Dikimi ve Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Kıratlıoğlu Mahallesi’ndeki Özel İnsanlar Eğitim merkezinde de ;  Halı Dokuma, Step-Aerobik  ve Hentbol  olmak üzere toplam 14 branşta 24 kurs düzenlenecek..

 

Alanlarında uzman13  eğitimcinin sorumluluğunda gerçekleştirilecek eğitim  çalışmaları 4 ay süre ile devam edecek.

 

Eğitici kursların bitiminde yapılacak sınavlarda başarılı olan kursiyerlere başarı sertifikası verilecek.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.