banner461
banner195

Kaymaklı da Büyük Değişim ve Gelişim Sürecek

Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı beldesinde Ak Parti’den ikinci dönem belediye başkanı seçilen Belediye Başkanı Halit Elma, yeni dönemde Kaymaklı kasabasının her anlamda gelişmesi ve Kaymaklı kasabasında yaşayan halkın her anlamda feraha ulaşması için var gücüyle çalışacağını söyledi.

Kaymaklı da Büyük Değişim ve Gelişim Sürecek
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:34

banner143
banner134

 Kaymaklıyı Zirveye Taşıyacağım

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı beldesinde Ak Parti’den ikinci dönem belediye başkanı seçilen Belediye Başkanı Halit Elma, yeni dönemde Kaymaklı kasabasının her anlamda gelişmesi ve Kaymaklı kasabasında yaşayan halkın her anlamda feraha ulaşması için var gücüyle çalışacağını söyledi.

Kaymaklı Belediye başkanlığına ikinci kez seçilen Başkan Halit Elma, “30 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama tekrar layık gördüğünüz için herkese teşekkürü borç biliyorum. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Kaymaklı halkından aldığımız destekle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da " işimiz de gücümüz de" Kaymaklı olacaktır. Kasabamızda herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Kaymaklıyı hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. Halkımızın istek ve beklentilerinin farkında olarak, Kaymaklıyı her alanda zirveye taşıyacağımın ve tüm Kaymaklıların belediye başkanı olacağımın bilinmesini isterim.

Seçimler sırasında ve sonrasında bizleri yalnız bırakmayan, bize destek olan arkadaşlarımıza, bize oy veren vermeyen bütün halkımıza teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.