banner461
banner195

Kaymaklı'da Başkan Elma Teşekkür Etti

Kaymaklı Belediye başkanlığına ikinci kez seçilen Sayın Halit ELMA teşekkür mesajı yayımladı...

Kaymaklı'da Başkan Elma Teşekkür Etti
04 Nisan 2014 Cuma 23:17

banner143
banner134

 Teşekkür MesajıKaymaklı Belediye başkanlığına ikinci kez seçilen Sayın Halit ELMA' nın teşekkür mesajı:"30 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama tekrar layık gördüğünüz için herkese teşekkürü borç biliyorum.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Kaymaklı halkından aldığımız destekle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da " işimiz de gücümüz de" Kaymaklı olacaktır.

Kasabamızda herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Kaymaklı' yı hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Halkımızın istek ve beklentilerinin farkında olarak, Kaymaklı' yı her alanda zirveye taşıyacağımın ve tüm Kaymaklı' ların belediye başkanı olacağımın bilinmesini isterim.

Seçimler sırasında ve sonrasında bizleri yalnız bırakmayan, bize destek olan arkadaşlarımıza, bize oy veren vermeyen bütün halkımıza teşekkür ediyorum."

Saygılarımla

Halit ELMA


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dd - 4 yıl önce
dd
Avatar
mdmmdmdmd - 4 yıl önce
mmdmdmddm
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
sayın başkanımızın yazdıkları bir dönem önce pamukova belediye başkanımın yazdıklarıyla nedense çok benziyor. http://www.pamukova.bel.tr/baskandan