banner461
banner195

Kayseri'de Erciyes sömestr tatiline hazır !

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, sömestır tatili ile ilgili olarak, “Birkaç gün sonra inşallah yoğun bir sezon başlamış oluyor. Otellerden aldığımız bilgilere göre doluluk oranları yüzde 100’lere yaklaştı” dedi.

Kayseri'de Erciyes sömestr tatiline hazır !
21 Ocak 2016 Perşembe 12:21

banner143
banner134
Sömestr tatilinde Erciyes’in yoğun geçeceğini belirten Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler,

 

 “Sömestr taline çok az bir zaman kaldı. Birkaç gün sonra inşallah yoğun bir sezon başlamış oluyor. Otellerden aldığımız bilgilere göre doluluk oranları yüzde 100’lere yaklaştı. Hem dağ otellerimizde hem de şehir otellerimizde inşallah bereketli bir sömestr dönemi geçireceğiz. Sömestrın ilk haftasında yağacak karlarla beraber inşallah hem sezonumuzu daha da uzatmış olacağız hem de Erciyes’in toz karını gelen kayakseverlere de sunma imkanını bulmuş olacağız” diye konuştu.

 

Sömestr tatilinde Erciyes’te çeşitli etkinlikler yapılacağını belirten İkiler, “31 Ocak tarihinde snowboard etkinliğimiz olacak. Snowboardcı kayakçılar pistlerden inerek havuzlara atlayacaklar. Bu dünyanın değişik noktalarında yapılıyor. Bunu bu sene Türkiye’de Erciyes’te yapacağız. Bununla beraber tabi otellerin de sunduğu farklı paketlerle de bu uygulamalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.