banner461
banner195

Kızılay Her Zaman Mazlumun Yanında

Kızılay Genel Merkezi ve Diyanet İşleri Başkanlığının ortak bir çalışması üzerine Nevşehir’de düzenlenen toplantıda konuşan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Kızılay’ın tüm dünya mazlumlarına kol kanat germeye devam edeceğinin altını çizdi.

 Kızılay Her Zaman Mazlumun Yanında
18 Şubat 2015 Çarşamba 16:25

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Genel Merkezi ve Diyanet İşleri Başkanlığının ortak bir çalışması üzerine Nevşehir’de düzenlenen toplantıda konuşan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Kızılay’ın tüm dünya mazlumlarına kol kanat germeye devam edeceğinin altını çizdi.

Konuşmasında Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının son yıllarda özellikle kan bağışı konusunda Türkiye’nin Büyükşehirlerini geride bırakarak önemli bir başarıya imza attığına değinen Kızılay Şube Başkanı Cengiz Gülen, “Kızılay sadece Türkiye de değil, tüm dünya da bilinen, tanınan bir kuruluş. Tüm dünyanın mazlum insanlarına kol kanat germeye devam ediyor. Ve edecekte. 300 bin nüfuslu Nevşehir’de son yıllarda özellikle kan bağışı konusunda elde ettiğimiz başarıyla birlikte ülkemizin büyük şehirlerini bile geride bıraktık. Bizlere bu başarıyı sağlamamızda büyük destek veren Nevşehir halkımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sadece kar bağışında değil insanlarımıza çeşitli maddi yardımlarda da bulunuyoruz. Sadece Şubat ayı içerisinde 300 aileye zekat fonundan yardımda bulunduk. Allah’ın izniyle 2015 yılında geçen yıl elde ettiğimiz başarıların üzerine koyarak yeni başarılar elde edeceğimize yürekten inanıyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.