banner461
banner195

Kod Adı: K.O.Z Filmi Nevşehir'de Gösterime Girdi

Başrollerinde Cem Kurtoğlu, Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Hakan Ural, Turgay Tanülkü, Remzi Evren, İskender Bağcılar ve Yeşim Alıç'ın yer aldığı "Kod Adı: K.O.Z." filmi Tüm Türkiye ile birlikte aynı gün ve saatte Ürgüp’te gösterime girdi.

14 Şubat 2015 Cumartesi 10:06

banner143
banner134
Başrollerinde Cem Kurtoğlu, Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Hakan Ural, Turgay Tanülkü, Remzi Evren, İskender Bağcılar ve Yeşim Alıç'ın yer aldığı "Kod Adı: K.O.Z." filmi Tüm Türkiye ile birlikte aynı gün ve saatte Ürgüp’te gösterime girdi. Konusunu, yargı ve polis teşkilatlarındaki yapılanmalar, MİT'ten basına yansıyanlar, istihbarat müsteşarının ifadeye çağrılması başta olmak üzere 'Gezi Parkı' olayları ile 17-25 Aralık sürecini ele alan filmin ilk gün ki gösterimine Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın ve Ürgüplüler katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirlim - 3 yıl önce
filme gerek yok bizzat yolsuzlukları gördük.
Avatar
hasnevsehirli - 3 yıl önce @nevşehirlim
burnuyun ucunu gorebiliyormusun ki, agziinda yolsuzluklari geveliyorsun..
Avatar
muşkaralı - 3 yıl önce
yolsuzluk gördük demek için yanında ya da ortak olmak gerek rumuz nevşehirlim herhalde bunlardan birisi.derlerya hani kenarını mı tuttun
Avatar
Faruk Mercan - 3 yıl önce @nevşehirlim
yolsuzun hırsızın hainin alçaklığın hepsi feto ve ajanlarındadır adi israil köpekleri
Avatar
nev şehirli - 3 yıl önce
madem paraları polis koymuştu neden faiziyle geri aldılar.... alman ya 5 yıldır herşeyi dinlemiş ama tık ses etmiyorlar ... peki almanlar dinlerken bizimkiler ne yapmış engellemek için..