banner461
banner195

Korkmaz Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Yayınladı

Nevşehir karoserciler Marangozlar Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ramazan KORKMAZ, Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı yayınladı.

Korkmaz Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Yayınladı
18 Mayıs 2016 Çarşamba 14:57

banner143
banner134
Nevşehir karoserciler Marangozlar Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ramazan KORKMAZ, Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı yayınladı. Korkmaz mesajında:
"Büyük bir destanın başlangıcı olan 19 Mayıs 1919'da, var olduğu günden beri esaret nedir bilmeyen milletimiz, bağımsızlığına ve milli egemenliğine kavuşarak tarihin akışını değiştirmiştir.
Mukaddes vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı yolunda, milli mücadeleyi büyük bir azim ve kararlılıkla sürdüren büyük Türk milleti, birbirine kenetlenerek kutlu bir şahlanış ve diriliş gerçekleştirmiştir. Büyük anlamlar taşıyan 19 Mayıs, Cumhuriyetimizin gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir.
Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadele kahramanlarımızı rahmet ve şükranla anıyor, istiklal mücadelesinin başladığı bu anlamlı günde, köklerindeki hazineyi keşfedebilen, ahlaklı, imanlı, tek yürek olabilen Gençlerimizin, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor bayramını kutluyorum" dedi.
 
Ramazan KORKMAZ
Nevşehir karoserciler Marangozlar
 Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar
Odası Başkanı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.