banner461
banner195

Kozaklı FTRM’ de Bir İlk

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunana Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde Kozaklı Kaymakamı ve İlçe Müftüsü, Hastane Yöneticisi, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü, Yozgat ilinin Yenifakılı ilçesinin Belediye Başkanı ve İlçe Müftüsü hastane kafeteryasında hastalara moral ve motivasyon olması amacıyla ortak program düzenlediler.

Kozaklı FTRM’ de Bir İlk
22 Aralık 2015 Salı 12:26

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunana Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde Kozaklı Kaymakamı ve İlçe Müftüsü, Hastane Yöneticisi, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü, Yozgat ilinin Yenifakılı ilçesinin Belediye Başkanı ve İlçe Müftüsü hastane kafeteryasında hastalara moral ve motivasyon olması amacıyla ortak program düzenlediler.

Programda iki ilçenin yöneticileri konuşmalarında genel olarak hastalıklara karşı sabretmenin manevi boyutuna dikkat çekerek her insanın engelli adayı olduğunu vurguladılar.

Programın ilerleyen dakikalarında ilçelerin yöneticileri tarafından hastalara tatlı ve çiğ köfte ikramında bulunuldu. Hastalar bu ve benzeri programlardan özellikle de iki ilçenin üst düzey yöneticilerinin birlikte kendileri için bir araya gelmelerinden son derece mutlu olduklarını ifade ederek ileride de sık sık tekrarlanması temennisinde bulundular. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.