banner461
banner195

KOZTEB Yönetimi Nevşehir Milletvekillerini Ziyaret Etti

Kozaklı Termal Tesisler Birlik Yönetimi, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde AK Parti Nevşehir Milletvekillerini makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

KOZTEB Yönetimi Nevşehir Milletvekillerini Ziyaret Etti
21 Ocak 2016 Perşembe 18:46

banner143
banner134
Kozaklı Termal Tesisler Birlik Yönetimi ( KOZTEB) , Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'i makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette, KOZTEB Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Ünal, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Yüksel, Tarık Güneş ve Yakup Ergin Nevşehir Milletvekilleriyle Kozaklı da ki jeotermal projesi ile ilgili istişare de bulunuldu. 

Kapadokya gibi tarih ve doğasıyla Dünyaca önemli bir turizm kenti Nevşehir’in, Sağlık turizmi açısından da Kozaklı gibi dünyaca ünlü termal kaplıca tesisleri olan ilçedeki Termal tesis sektörünün sorunları masaya yatırıldı.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Nevşehir Milletvekilleri, KOZTEB Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Ünal, ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.

Sorunları dinleyen Nevşehir Milletvekilleri konu hakkında sektör hakkında bilgiler aldılar ve Somut öneri ve çözümler konusunda hemfikir olarak ayrıldılar.

Görüşmede ayrıca ilçenin sorunları, çözüm önerileri ve projeler konuşuldu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.