banner461
banner195

Kredi Plasmanı 13 Milyon TL Sınırına Ulaştı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığında esnaf ve sanatkara sunulan kredi Plasmanı 13 Milyon TL sınırına dayandı.

Kredi Plasmanı 13 Milyon TL Sınırına Ulaştı
06 Eylül 2014 Cumartesi 23:17

banner143
banner134

 Kredi Plasmanı 13 Milyon TL Sınırına Ulaştı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığında esnaf ve sanatkara sunulan kredi Plasmanı 13 Milyon TL sınırına dayandı.

Nevşehirli esnaf ve sanatkarın yılın 8 aylık bölümünde Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifine olan güveninin bir göstergesi olarak kredi kullanmaya devam ettiğine değinen Başkan Kemal Ay, Türkiye genelinde takip oranı en düşük kooperatiflerden biri olan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin yıl sonuna kadar 20 Milyon TL kredi plasmanına ulaşabileceğini belirtti.

Geçtiğimiz yıl 8 aylık dönemde Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinden 300 esnaf ve sanatkarın 9 Milyon 791 bin 450 TL kredi kullanırken, bu yılın aynı döneminde 241 esnaf ve sanatkarın 12 Milyon 755 bin TL kredi kullandığına değinen Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, kooperatife güven duyan tüm üyelerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.