banner461
banner195

Kurt, Gülşehir ve Hacıbektaş’ta İstişarelerde Bulundu

23 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan CHP İl Kongresinde il başkanlığına aday olabileceği konuşulan Dr. Süleyman Kurt, iki ilçe başkanlığını ziyaret ederek konuyla ilgili istişarelerde bulundu.

Kurt, Gülşehir ve Hacıbektaş’ta İstişarelerde Bulundu
08 Aralık 2015 Salı 13:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 23 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan CHP İl Kongresinde il başkanlığına aday olabileceği konuşulan Dr. Süleyman Kurt, iki ilçe başkanlığını ziyaret ederek konuyla ilgili istişarelerde bulundu.

İl Başkanlığına adaylığını henüz açıklamamasına karşın CHP ilçe örgütleri ile görüştükten sonra bu konuda kararını vereceği öğrenilen Dr. Süleyman Kurt, Gülşehir ilçesinde İlçe Başkanı Yakup Özmen ve ilçe teşkilatı mensuplarıyla istişarelerde bulundu.

İl Başkanlığına aday olması ve seçilmesi durumunda daha dinamik ve aktif bir örgüt yapısının sağlanmasına özen göstereceğini belirten Dr. Süleyman Kurt’un istişarelerde bulunmak üzere bir diğer ziyaret yeri CHP Hacıbektaş İlçe başkanlığı oldu.

CHP Hacıbektaş İlçe Başkanı Arif Yoldaş ve partili yöneticilerle de bir araya gelen Dr. Süleyman Kurt, Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’de başarılı olabilmesi için örgütlerin daha aktif hale getirilmesi gerektiğinin altını çizdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.