banner461
banner195

Lise Mezunu Polis Özel Harekat Memuru Alımları Başlıyor

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, 2016 yılında planlanan lise mezunu 10.000 erkek polis özel harekat memuru alımına ilişkin açıklama yaptı.

Lise Mezunu Polis Özel Harekat Memuru Alımları Başlıyor
20 Eylül 2016 Salı 16:10

banner143
banner134
Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’ın Ak Parti Grup Toplantısında açıkladığı lise mezunlarına yönelik 10.000 erkek polis özel harekat memuru alımı başvuru tarihi belli oldu.
KPSS şartı aranmaksızın lise mezunu olan, 28 yaşından gün almamış ve askerliğini yapmış tüm gençlerimizin başvurabileceği polis özel harekat memuru alımı için başvurular 10 Ekim 2016 tarihinden itibaren Polis Akademisi internet sitesi (www.pa.edu.tr) üzerinden olarak yapılacak, sınav ise fiziki yeterlilik ve mülakat olmak üzere iki bölüm olarak gerçekleştirilecek.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER; ‘KPSS şartı olmadan yapılacak olan Polis Özel Harekat Memuru alımı için Sayın Başbakanımızın da daha önce söylediği gibi vatanını seven ve gerekli şartlara sahip tüm gençlerimizin başvurularını bekliyor, başvuracak adaylara şimdiden başarılar diliyorum’ diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nebat oksuzer - 2 yıl önce
Sayın vekilin benim oğlum askerde başında gelecek başvurma bilirmiyiz