banner461
banner195

Metalik fikirler öğrencileri teknik gezide

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Metalik Fikirler Kulübü tarafından OMS Makine San. Tic. A.Ş. ve NEVPA Karoser Ekipmanları Paz. Tic. Ltd. Şti. firmalarına teknik gezi düzenlendi.

Metalik fikirler öğrencileri teknik gezide
28 Kasım 2013 Perşembe 15:13

banner143
banner134

 Üniversitemizin Metalik Fikirler Kulübü tarafından düzenlenen teknik geziye Kulüp Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Zahide Bayer Öztürk, Yrd. Doç. Dr. Cemal Çarboğa, Arş Gör. Serkan Dal ve kulüp üyesi öğrenciler katıldı.

Metalik Fikirler Kulübünün ilk etkinliği olan bu teknik gezi ile mühendis adayı üniversitemiz öğrencilerine fabrika ortamını daha yakından görme imkanı sağlanmış oldu. Fabrikalarda yapılan işler ile kullanılan makineler hakkında bilgi edinen öğrencilerimiz ve öğretim elemanları, fabrikada görevli mühendisler ile görüş alıverişinde bulundu.

Metalik Fikirler Kulübü Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Zahide Bayar Öztürk; bu tür gezilerin öğrencilere iş ortamını yakından görerek ufuklarının gelişimine katkı sağlaması açısından büyük önem arz ettiğini belirtti. Öztürk ayrıca, mühendis adayı öğrencilere yönelik bu tür teknik gezilerin devam edeceğini, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği alanlarında veya güncel konularda konferanslar düzenleyeceklerini söyledi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.