banner461
banner195

MHP belediye başkan adaylarını açıkladı

Ankara Spor Salonunda düzenlenen toplantıda MHP'nin belediye başkan adaylarından 252'si açıklandı.

MHP belediye başkan adaylarını açıkladı
04 Kasım 2013 Pazartesi 18:28

banner143
banner134
02-11-2013 Tarihinde Kayseri Kadir Has Spor Kompleksinde Kayseri İl Teşkilatının organize etmiş olduğu Milliyetçi Hareket Partisi aday tanıtım programında Genel Başkan Dr Devlet BAHÇELİ,  Genel İdare Kurulu ile Merkez Karar Yönetim Kurulu üyelerinin Katılımı ve Kayseri'ye yakışır muhteşem coşkulu katılımla 9. Büyük Şehir,15 İl toplam 220 Adaylığı kesinleşen Belediye Başkan adayı Yurt geneline ve katılımcı Ülkücülere tanıtıldı.

 

 Bu tanıtım içerisinde İlimizin AVANOS ilçesi Özkonak Belediye Başkan adayı sayın Mustafa ÖZDEN olarak açıklanmıştır. Genel başkan pek çok konuda bilgi paylaşımı yaptı ama Cumhur başkanı sayın Abdullah GÜL'ün    pkk  nın lojistik destekçisi İmralı da beslenen caninin Ülkemiz üzerinde oyunlarına sanatçı sıfatıyla alet olan birine bir nevi iadeyi itibar olarak ödüle layık görülmesi İktidarın ve devlet zirvesinin GAFLETİ dir. Bu gafletin ve içerisine düşülen acziyetin ihanet ayak sesleri olduğunu bunun hesabını da  bu Millet Yüce Divan Yargılamasıyla soracaktır dedi.Kayseri de ki Toplantıya MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı,Başkan yardımcısı Eyüp Öz ve Merkez ilçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu da katılırken Nevşehir için ise merakla beklenen Nevşehir Belediye Başkan Adayı kim olacak sorusu henüz cevabını bulmuş değil.


 MHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Mevlüt Karakaya oldu.. Ankara Spor Salonunda düzenlenen toplantıda MHP'nin belediye başkan adaylarından 252'si açıklandı. 


Buna göre, MHP'nin bazı büyükşehir ve il belediye başkan adayları şöyle:-Adana: Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü -Ankara: MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya-Antalya: MYK üyesi Kemal Çevik-Aydın: TBMM Meclis İdare Amiri Ali Uzunırmak-Balıkesir: İsmail Ok-Kocaeli: MYK üyesi Saffet Sancaklı -Mersin: Burhanettin Kocabaş-Ordu: Cemal Enginyurt-Manisa: Cengiz Ergün-Aksaray: Rıfkı Karabatak-Bartın: Cemal Akın-Bayburt: İdris Aydın -Burdur: Nadir Özcan-Çankırı: Hakkı Yalçın-Giresun: Orhan Erzurum-Gümüşhane: Mustafa Canlı-Isparta: Yusuf Ziya Günaydın-Kırklareli: Derya Bulut-Kilis: Hasan Mısırlıgil-Kütahya: Alim Işık-Osmaniye: Kadir KaraGenel Başkan Devlet Bahçeli, sahneye davet edilen belediye başkan adayları ile hatıra fotoğrafı çektirdi, salondakileri selamladı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.